خدمات مشتریان الباگاز

واحد خدمات پس از فروش شرکت الباگاز با تلاش جمعی از علاقمندان و متخصصان حرفه ایی این حوزه در راستای خط مشی سازمان مبتنی بر رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان فعالیت خود را به صورت حرفه ایی به عنوان پشتیبان شما مصرف کننده گرامی آغاز نموده است.

این مجموعه با برخورداری از شبکه ایی گسترده از نمایندگان مجرب و متعهد توانسته است فعالیت حرفه ای خود را در تمامی نقاط کشور با کسب رضایت حداکثری مشتریان به منصه ظهور رساند. خاطر نشان می گردد که این نمایندگان با به کار گیری مدیریت صحیح و در اختیار داشتن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موثر و مناسب ، مجموعه را در ارائه خدمات مطلوب در مدت زمان کوتاه و با سرعت و دقت بالا یاری می رسانند.

با خدمات مشتریان الباگاز جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد

 دارای بیش از ۳۰۰ نمایندگی ارائه خدمات در سراسر کشور می باشد.

در هنگام جذب و اعطای نمایندگی کلیه تکنسین ها با بهره گیری از آموزش های تخصصی تئوری و عملی از صلاحیت لازم و کافی برخوردار می شوند.

کلیه تکنسین ها هنگام ارائه خدمات به مشتریان عزیز بر مبنای استاندارد ظاهری و رفتاری مشخص عمل می نمایند.

در هنگام بروز مشکل پس از تماس با خدمات مشتریان ، کارشناسان شرکت در اولین قدم شما را راهنمایی می کنند تا در صورت امکان خودتان مشکل را رفع نمایید.

واحد نظرسنجی با اخذ نظرات شما مشتریان عزیز و برطرف نمودن ایرادات احتمالی سعی در کسب رضایت حداکثری در ارائه خدمات مطلوب به مشتریان دارد.

واحد روابط عمومی با شنیدن انتقادات و پیشنهادات مشتریان عزیز سعی در برطرف نمودن مشکل مشتری در کوتاه ترین زمان ممکن را دارد و در نهایت با بررسی نظرات مشتریان در خصوص نحوه پیگیری امور ایشان در سازمان ، به بررسی و ارزیابی عوامل بهبود دهنده می پردازد.

قطعات مورد استفاده در هنگام تعمیر محصولات ، شرکتی و اصل می باشد.

هزینه تمامی عملیات انجام شده و قطعات استفاده شده پس از اتمام دوره گارانتی محصول طی یک فاکتور رسمی به مشتری ارائه خواهد شد.

ارائه دهنده خدمات نصب محصول در کمتر از ۲۴ ساعت و همچنین تعمیر محصول در کمتر از ۴۸ ساعت می باشد. 

شایستگی نمایندگان خدمات با پیاده سازی نظام ارزیابی عملکرد در دوره های زمانی منظم پایش و اندازه گیری می گردد و اقدامات اصلاحی متناسب صورت می پذیرد.

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هستند!