logao
ویرایش

درباره ی ما

خدمات مشتریان الباگاز با برخورداری از شبکه ایی گسترده از نمایندگان مجرب و متعهد توانسته است فعالیت حرفه ای خود را در تمامی نقاط کشور با کسب رضایت اکثریت مشتریان به منصه ظهور رساند. خاطر نشان می گردد که این نمایندگان با به کار گیری مدیریت صحیح و در اختیار داشتن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موثر و مناسب ، مجموعه را در ارائه خدمات مطلوب در مدت زمان کوتاه و با سرعت و دقت بالا یاری می رسانند.

دسترسی های ارتباطی

W3.CSS

محافظ برق ۱۶ آمپر

 کد قطعه : ۱۲۰۷۷۶

محافظ برق یا همان محافظ ولتاژ، نوعی وسیله برقی است که قادر بوده در شرایط افت ولتاژ برق و یا افزایش ناگهانی آن، تجهیزات برقی متصل به خود مانند فرهای توکار و هود را از سیستم جریان برق جدا کند. بدین ترتیب محافظ برق تا حدی تلاش میکند تا از آسیب دیدن این وسایل جلوگیری کند.

از طرف دیگر در مواقعی که یک محافظ برق، در شرایط خاموشی به سر می‌برد مدت‌ زمان اندکی طول می‌کشد تا به دستگاه‌ها و تجهیزات برقی، متصل گردد و مدت‌ زمانی صرف می‌شود تا ولتاژ این دستگاه به میزانی ثابت و تعریف‌ شده برسد. ورودی یک دستگاه محافظ ولتاژ برق، برق شهری است و خروجی آن نیز به دستگاه مورد نظر متصل شده است. در شرایطی که بنا به هر دلیلی، برق دارای نوسان بیش‌ از اندازه باشد این دستگاه می‌تواند جریان برق را قطع نماید. پس‌ از مدت‌ زمانی و در شرایطی که دوباره جریان برق به حد نرمال و معمول خود برسد، اتصال نیز برقرار خواهد شد.

لطفا جهت سفارش گذاری با شماره ۰۲۱۷۱۳۹۶ داخلی ۳ تماس حاصل فرمائید.